Umów się na wizytę

61 663 60 60

Rejestracja telefoniczna 08:00-18:00

61 678 40 88

Rejestracja telefoniczna 8:00-18:00

Poznań, Os. Zwycięstwa 108
Poznań, pl. Kolegiacki 12a

Fizjoterapia Poznań

W POZCERO Centrum Medyczne w Poznaniu oferujemy kompleksową fizjoterapię dla dorosłych, która obejmuje różnorodne metody rehabilitacyjne i terapeutyczne. Naszym celem jest poprawa stanu zdrowia naszych pacjentów oraz dbanie o ich kondycję fizyczną. Zapewniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę fizjoterapeutów oraz nowoczesne metody terapii.

 

Kinezyterapia – leczenie ruchem

Nasza kinezyterapia to skuteczna rehabilitacja, która pomaga w powrocie do pełnej sprawności. Specjalizujemy się w terapii różnych schorzeń i urazów, dostosowując program terapeutyczny do indywidualnych potrzeb pacjenta. Poza ćwiczeniami rehabilitacyjnymi oferujemy również usługi osteopatyczne, które pomagają w leczeniu dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Dodatkowo stosujemy kinesiotaping w celu wsparcia procesu regeneracji organizmu.

Fizykoterapia – nowoczesne metody leczenia

W ramach fizykoterapii w POZCERO Centrum Medyczne wykorzystujemy zaawansowane techniki, takie jak terapia falą uderzeniową, zabiegi elektrolecznictwa, magnetoterapia, światłolecznictwo i termoterapia, hydroterapia oraz krioterapia miejscowa. Dzięki bogatej ofercie zabiegów fizykoterapeutycznej jesteśmy w stanie dostosować terapię do potrzeb każdego pacjenta uzyskując dzięki temu szybkie efekty.

Terapia manualna i masaże lecznicze

Nasi specjaliści prowadzą rehabilitacje łączącą techniki masażu oraz mobilizacji i manipulacji stawów. Wykonujemy masaże lecznicze, masaże kręgosłupa, suche igłowanie oraz masaż Kobido. Terapia manualna pomaga w dolegliwościach bólowych a także przywraca prawidłowe funkcje ciała.

Fizjoterapia Poznań w ramach NFZ oraz prywatnie

W POZCERO Centrum Medyczne dbamy o zdrowie każdego pacjenta. Nasza oferta fizjoterapeutyczna jest dostępna  zarówno w formie fizjoterapii ambulatoryjnej w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ), jak i komercyjnie.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami technik terapeutycznych prowadzonych w ramach fizjoterapii dorosłych.

Poznań, pl. Kolegiacki 12a

61 663 60 60

Rejestracja telefoniczna 8:00-18:00

Poznań, Os. Zwycięstwa 108

61 663 60 60

Rejestracja telefoniczna 8:00-18:00