Skip to main content

Dostępne miejsca w Ośrodku Dziennej Rehabilitacji dla Dzieci

By 8 września, 202313 maja, 2024Aktualności, Uncategorized

Szanowni Państwo!
Pragniemy poinformować, że w naszym Ośrodku Dziennej Rehabilitacji dla Dzieci (pl. Kolegiacki 12a, Poznań oraz os. Zwycięstwa 108, Poznań) pojawiły się wolne miejsca do przyjęcia nowych pacjentów chcących skorzystać z kompleksowej terapii w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Placówka dedykowana jest dzieciom z zaburzeniami wieku rozwojowego. Nasz zespół doświadczonych w prowadzeniu terapii lekarzy i terapeutów pracuje wspólnie, aby zapewnić dzieciom wsparcie w rehabilitacji.

Ośrodek Dziennej Rehabilitacji zapewnia dzieciom od narodzin do 18 roku życia:

  • Indywidualny plan terapeutyczny dostosowany do potrzeb dziecka obejmujący do 120 spotkań rehabilitacyjnych w roku kalendarzowym w tym konsultacji neurologopedycznych, psychologicznych oraz terapii zajęciowej
  • Profesjonalny personel medyczny z wieloletnim doświadczeniem
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko
  • Wspierającą atmosferę, która sprzyja rozwojowi dziecka

 

Warunkiem zapisu do Ośrodka Dziennej Rehabilitacji dla Dzieci jest posiadanie ważnego skierowania lekarskiego (kod komórki: 2301) – skierowane ważne jest 30 dni od daty wystawienia.

 

Jeśli Państwa dziecko potrzebuje specjalistycznej opieki terapeutycznej prosimy o kontakt z rejestracją pod numerem: 61 663 60 60 w dni robocze, w godzinach 08:00 – 16:00.

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom najlepszej opieki i wsparcia w procesie rehabilitacji, czekamy na Państwa kontakt.